Bizi Takip Et
Biz Kimiz
BİZ KİMİZ
BİZ KİMİZ


E-ticaret sektöründe müşterilere ev ve kişisel bakım ürünleri ile güvenli, kolay ve yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Evkiba, bugün uzman bir ekip tarafından bilişim, lojistik, finans, müşteri hizmetleri v.b. departmanlarının da desteğini alarak gün geçtikçe genişleyen ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

2013'de küçük bir ekip ile yolculuğa başlayan ekip bugün profesyonel uzmanları ile çalışmalarına hızla devam etmektedir. P&G markalarıyla 2013 yılında sektöre giren Evkiba, daha sonraki yıllarda Coty, Numil, Fater, Puig ile büyüyerek FMCG ürünleri pazarında bilinen bir marketplace olmuştur.

Müşterilerinin hayatlarına hızlı çözümler katmayı amaçlayan Evkiba, kurulduğu günden bugüne fiyat avantajlı ve iade garantili ürünleri ile de tüm sorunlara çözüm olmaya devam etmektedir.

Sektöre karma koli anlayışını getiren Evkiba, müşterilerinin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını tek koli içerisine sığdırmayı başarmıştır. Sektöre kattığı yeniliklerle adından söz ettiren Evkiba’nın bakış açısı; müşterilerine daima hız ve farklılık çerçevesinde hizmet sunmaktır.

Günümüzde ise Evkiba'nın iş ortakları arasında Türkiye'nin önde gelen e-ticaret siteleri Trendyol, Gittigidiyor, N11, Amazon 'da bulunmaktadır. Her geçen gün genişleyen ağlarımız ile Türkiye’de her eve girmeyi hedeflemekteyiz. Tüketicinin ihtiyaç duyduğu marka ve hizmetleri; tüketicileri anlama konusundaki uzmanlığımız ile de bir araya getirerek başarmayı hedefliyoruz.